Top 10 Zucchini Samen Alte Sorten – Zelenina

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Loveplants

#ad

Kulatá semena cukety na balkon, certifikace Demeter a odolná vůči semínkům | semena zeleniny od LOVEPLANTS, vysoká míra klíčení, zahradu, 8 semen cukety, Semena bio cukety, vysoký záhon – stará

#ad
Loveplants #ad - To zajistí bohatou sklizeň v každém zeleninovém záhonu nebo na balkoně. Staré druhy zeleniny – kolo nice je vzácný, starý druh zeleniny pro zahradu. Dná umělá hnojiva a pesticidy se nikdy nepoužívají. To znamená, vyjmout semena a příští rok je opět zasadit, že můžete sklízet své přezrálé cukety, abyste znovu vypěstovali svůj oblíbený druh.

Velmi mnoho semen a vysoká míra klíčení – každý sáček obsahuje asi 8 semen cukety s rychlostí klíčení 99 %. Odolná vůči semínkům – naše osivo zeleniny je odolné proti semínkům. Certifikováno demeter – pod pečetí demeter lze distribuovat výhradně semena zeleniny, která splňují všechny bio a Demeterovy směrnice. Náš pěkný sáček na osivo se kromě toho perfektně hodí jako dárek pro milovníky zahrady nebo jako milé překvapení pro přátele a rodinu! Upraveno pro lokalitu – naše semena cukety pocházejí z německa, kde se jim v německých podmínkách daří.

Docela skvělou vlastností této odrůdy je, že její plody rostou kulaté a o velikosti 3 až 10 cm. Osobní pro vás – vaše zahradní štěstí je na dosah! jednoduše postupujte podle našeho návodu na každém sáčku na osivo nebo nás kontaktujte osobně prostřednictvím QR kódu pro doporučení na míru. Tím jsou méně náchylné k nemocem.
ZnačkaLoveplants #ad
VýrobceLoveplants #ad
Výška0.16
Délka4.49
Hmotnost0.01
Šířka3.23

2. OwnGrown

#ad

Pórek – semena OwnGrown, Sada semínek zimní zeleniny: 8 druhů osiva pro zimní pěstování zeleniny – semena pórů, semena špenátu, černý kořen, semena růžičkové kapusty, semena červeného zelí

#ad
OwnGrown #ad - Rozmanité směsi: křupavá kořenová zelenina a semena ředkvičky – zimní ředkvička, černý kořen, kořenová petržel. Zelený – pórek pór, řeřicha a špenát. Také perfektní jako zahradní dárek pro milovníky zahrady! dobře skladovatelná a výnosná: naše vybraná zahradní sada se skládá z dobře skladovatelných a vysoce výnosných, mnohostranných rostlinných rostlin.

Ideální pro dušené pokrmy, polévky, zeleninu v troubě a další! Více semínek rostlin u own grown: semena cukety, staré druhy, kokosové bobtnaté tablety, semena ředkvičky, semena papriky, melounu, semena dýně, medvědí česnek, semena okurky, bio klíčky atd.

Sklizeň podle druhu od září do února. Podrobný návod k výsevu v sadě zeleninových semen. Erstvá zimní zelenina ze zahrady: 8 druhů osiva odolná proti semínkům pro pěstování lahodné zeleniny ve vysokém záhonu, na zahradě nebo ve skleníku. K tomu tipy pro péči, sklizeň a inspiraci pro přípravu každé rostliny. Semena zelí – růžičková kapusta, červené zelí.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad
Výška0.79
Délka5.51
Šířka3.15

3. valeaf

#ad

Sada bio zeleninových semínek – 14 druhů zeleninových semen z biologického pěstování, semena zeleniny bez semen, 14dílná sada semen, bio sada zeleninových semínek do kuchyně, na balkon a zahradu

#ad
valeaf #ad - 14 chutných druhů zeleniny – rozmanitost zeleniny pro domácnost. 14 druhů zeleninových semen, bio vzduchotěsné a bezpečně zabalené v sáčcích na ochranu proti klíčkům. Certifikované bio osivo – naše semínka pevných bio rostlin mají výhradně bio kvalitu! Žádné genetické inženýrství, plný vkusu.

Vysoce kvalitní výběr – pečlivě vybraná a vzájemně sladěná směs zeleniny sada pro pěstování z tradičních a neobvyklých druhů: okurka, mini pak choi, mrkev, salát na vychystávání, červená řepa, rajče, cuketa, brokolice, edamame, ředkvičky, pestrý mangold, řeřicha, keř a modrá kedlubna.

Snadné pěstování zeleninové sady – díky návodu, představám a tipům na použití každého druhu. Včetně kalendáře pro výsev + přehledu nejvhodnějších sousedů rostlin v zeleninovém záhonu! Sada na pěstování semen pro balkon a zahradu – pěstování zeleniny na zahradě, kbelíku, balkóně, terase a vysokém záhonu.
Značkavaleaf #ad
Výrobcevaleaf #ad
Výška0.79
Délka4.72
Šířka6.69
ModelkaVA-023

4. Magic Garden Seeds

#ad

Starý historický sortiment zeleniny – dárková sada semen s 8 vzácnými raritami osiva

#ad
Magic Garden Seeds #ad - Doporučujeme výsev obsažených odrůd během jednoho roku. Porce semen vhodná pro každodenní potřeby. Podpora přiložený návod k výsevu, pěstování a péči od magic garden seeds podrobně popisuje, jak vytváříte nejlepší možné podmínky pro klíčení semen a další růst rostlin v němčině a angličtině.

O nÁs magic garden seeds nabízí osivo rostlin, které nejsou zcela běžné – ať už tradiční nebo exotické – obzvláště výnosné nebo jednoduše nádherné, osvědčené nebo téměř zapomenuté. Datum na sáčcích se semeny je datum plnění a nikoli datum minimální trvanlivosti. Semena, dobrý jindřicha chenopodium b-h, mořská kala crambe maritima, koňské fazole Vicia faba, hrášek cukr pisum sativum, kerblíková řepa Chaerophyllum bulbosum, červená řepa Beta vulgaris, fialová mrkev daucus carota, zahradní melda Atriplex hortensis.

Odrůdy pevných semínek vysoká schopnost klíčení žádné hybridní osivo, vždy jeden sáček na osivo pro každý druh. V závislosti na druhu rostliny vydrží semena jeden až mnoho let. Trvanlivost.
ZnačkaMagic Garden Seeds #ad
VýrobceMagic Garden Seeds #ad
Číslo díluA-ST00008

5. valeaf

#ad

Zahradu a vysoký záhon I 14dílná osiva zeleniny vč., Sada semínek BIO salátů – 14 druhů salátových semen z biologického zemědělství I semena salátu odolná proti semínkům I sada bio salátů na balkon

#ad
valeaf #ad - 14 zeleninových semínek bio vzduchotěsně a bezpečně zabaleno v sáčcích na ochranu proti zárodkům. Velmi snadné pěstování zahradních semínek – díky přiloženému podrobnému návodu s představami každého druhu salátového mixu.

14 druhů lahodných salátů – vaše rozmanitost salátů na doma. Vzácných, starých semen. ! Certifikované bio osivo – naše semena rostlinných rostlin odolných semínek mají výhradně bio kvalitu! Žádné genetické inženýrství, plný vkus. Salátová semínka Bio vč. Kalendáře pro výsev! sada na pěstování semen pro balkon a zahradu – pěstování zeleniny na zahradě, kbelíku, balkóně, terase, vysokém záhonu a dokonce i na okenním parapetu.

Směs vašich salátových semínek – pečlivě vybraná směs salátových semen bio v salátu, pak choi, ledový salát, semenech salátu, semínka salátu, semínka zimovzdorného, asijský salát, salátu z dubového listu, semínka salátu atd. Vč.
Značkavaleaf #ad
Výrobcevaleaf #ad
Výška0.79
Délka5.51
Šířka4.72

6. Sperli

#ad

Sperli Prémiová semena cukety midas | brzy | vysoce výnosné | semena Zuchini | semena Zuchini | kulatá semena cukety | cuketa kulatá | osivo cukety

#ad
Sperli #ad - Midas: raná odrůda s kompaktním, hustým a otevřeným růstem pro úzké vzdálenosti rostlin a snadnou sklizeň. Na jednu rostlinu se plody o průměru cca 10 – 15 cm.

Tip pro konzumaci: kulaté cukety mohou být jak syrové, oloupané nebo neloupané, dušené, tak i vařené, resp. Smažené, obalované nebo pečené v tuku. Kulaté cukety: zářivě žluté, kulaté zuchini, s příjemnou, středomořskou vůní. Všestranný: semena cukety můžete pěstovat ve vysokém záhonu, ve velkém kbelíku, skleníku na parapetu a samozřejmě také na zahradě v normální zeleninové záhoně. Premium: semena zuchini jsou kvalitní osivo a jedná se o zeleninu z tradičního pěstování rostlin bez použití genetického inženýrství. Sklízí se s průměrem 10–15 cm! Nenechte se zvětšovat! .
ZnačkaSperli #ad
VýrobceSperli #ad
Výška0.01
Délka5.94
Hmotnost0.02
Šířka4.53

7. OwnGrown

#ad

Zeleninová semínka staré druhy: 8 druhů staré zeleniny v sadě pro zahradu a balkon – semena artyčoků, palmové zelí, červená řepa, semínka pastinák, chřest – osivo staré odrůdy OwnGrown, zelí semínka

#ad
OwnGrown #ad - Milujeme semena rostlin a máme velký výběr u own grown: adventní kalendář s bio semeny, rajčata, staré odrůdy, zahradní příslušenství, špenátová semínka, semena květin, semena rajčat, bylinky atd.

8 vynikajících druhů: palmové zelí nero di toskánsko, bílé zelí filderwort, zelený chřest Mary Washington, jahodový špenát, červená řepa pruhovaná Tonda di Chioggia, půldlouhý pastinák, artyčok, okra. Naše osivo odolné proti semínkům se hodí pro pěstování ve vysokém záhonu, skleníku, balkónu nebo zahradě. Pečlivě sestavený box na semínka. Historické druhy zeleniny: 8 x staré druhy zeleniny v dárkové sadě pro vlastní pěstování zeleniny.

Návod k výsevu na každém jednotlivém balení zeleniny. Lahodná semena zeleniny vzácná a historická. K tomu tipy pro péči, sklizeň a inspiraci pro přípravu a konzumaci. Skvěle se hodí jako dárek pro milovníky zahrady! krásná sada rostlinných semen: ideální pro praktické skladování nebo jako udržitelný dárek na zahradu.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad

8. Bingenheimer Saatgut

#ad

Cukety Zuboda

#ad
Bingenheimer Saatgut #ad - Cucurbita Pepo l. Giromontiina. Convar. Obsah vystačí na 10 – 20 rostliny. Bio osiva, kontrolovaného díky de – ÖKO – 007.
ZnačkaBingenheimer Saatgut #ad

9. Little Plants

#ad

Staré odrůdy k pěstování na zahradě nebo, Little Plants Sada semínek rajčat – 12 druhů bio rajčat, semena zeleniny – 100% přírodní a extra mnoho osiva rajčat – sada na pěstování rajčat – semena rajčat

#ad
Little Plants #ad - Bio semena – v naší sadě rajčat a zeleniny se nachází výhradně certifikované bio osivo. Také ideální pro společné přilákání rostlin s vašimi malými. Přitažená zelenina je velmi robustní a aromatická.

Všechna semena rostlin jsou pro extra dlouhou trvanlivost balena ve speciálních sáčcích na ochranu proti klíčení. Vhodné také jako ideální dárek pro semena. Rozmanité druhy – 12 druhů sady, lze skvěle použít na vaření – ať už na salát, rajčat, omáčky nebo příliš teplé pokrmy. Udržitelné – osivo rajčat se vyrábí podle nejvyšších standardů v tradiční bio kultuře. Udržitelně zabaleno ve 12 sáčcích se semínky.

Snadné pěstování – pro zahradní začátečníky jsme u našich zeleninových semen a rostlin přiložili podrobný návod k pěstování a výsevu. Obsah sady – sada obsahuje rajčata san marzano, semena cestovních rajčat, semena cherry rajčat, stará zelenina, semena cherry rajčat, masová rajčata, semena zelených rajčat, semena keřových rajčat, semena atd.
ZnačkaLittle Plants #ad
VýrobceGoodaro GmbH #ad
Výška5.31
Délka0.94
Šířka3.35

10. Magic Garden Seeds

#ad

Naši oblíbení rostlin: Středomořská zelenina pro vlastní stravování bio – dárková sada se semeny s 6 skvělými odrůdami pro pestrou zahradu s vlastním stravováním – výnosná a chutná!

#ad
Magic Garden Seeds #ad - Tato sada na pěstování obsahuje následující druhy bio semen: rajčata "San Marzano", toskánské palmové zelí, lilek, červenou papriku, fenykl a cuketa. Trvanlivost. Odrůdy pevných semínek vysoká schopnost klíčení žádné hybridní osivo, vždy jeden sáček na osivo pro každý druh.

Biosamena obdržíte láskyplně vyrobené osivo od certifikovaných evropských biopodniků. Samozřejmě je certifikována také magicgardenSeeds GmbH a kontrolní stanoviště pravidelně kontrolována: DE-ÖKO-037. Podpora přiložený návod k výsevu, pěstování a péči od magic garden seeds podrobně popisuje, jak vytváříte nejlepší možné podmínky pro klíčení semen a další růst rostlin v němčině a angličtině.

V závislosti na druhu rostliny vydrží semena jeden až mnoho let. Semena. Datum na sáčcích se semeny je datum plnění a nikoli datum minimální trvanlivosti.
ZnačkaMagic Garden Seeds #ad
VýrobceMagic Garden Seeds #ad
Výška0.98
Délka7.28
Šířka4.92
Číslo díluA-ST00216