Top 10 Denon CEOL N12dab – Kompaktní hi-fi stereo systémy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Denon

#ad

Streamování hudby, Denon CEOL N-12DAB kompaktní zařízení, HiFi zesilovač s reproduktory, HEOS Multiroom, DAB+, kompatibilní s Alexou, 2 optické TV vstupy, CD přehrávač, Bluetooth, WLAN, AirPlay 2

#ad
Denon #ad - Perfektní audio partner pro menší prostory. Výstup před výstupem a subwooferem – připojte externí zesilovač na RCD-N12DAB pro ozvučení i větších místností. Zážitek z poslechu prémiové třídy – přístroj s pravým hi-fi zvukem je vybaven prémiovým měničem D/A a podporuje nejnovější audio formáty Hi-Res.

Vynikající zvuk pro menší prostory – tento elegantní, kompaktní mini systém zaujme vynikající kvalitou zvuku. Bezdrátové streamování – streamujte hudbu z téměř neomezených zdrojů přes Heos Built-in, AirPlay nebo Bluetooth v osvědčené kvalitě Denon Sound. Jednoduché spojení s televizorem – optimalizujte svůj TV zvuk – stačí jediný HDMI kabel.

Integrované zdroje – kompaktní denon rcd-n12dab spojuje rádio dab/ukw, cd přehrávač a streamování přes HEOS vestavěný s výkonným zesílením. Externí subwoofer poskytuje dodatečný basový výkon. Mm-phono ekvalizér – připojte svůj gramofon přímo k přístroji a vychutnejte si skutečný vinylový zvuk.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Hmotnost7.5
Číslo díluN-12DABBKE2
ModelkaN-12DABBKE2
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Denon

#ad

2 optické TV vstupy, AirPlay 2, Denon RCD-N12DAB kompaktní zařízení, CD přehrávač, internetové rádio, streamování hudby, HEOS Multiroom, DAB+, HiFi zesilovač, kompatibilní s Alexou, Bluetooth a WLAN

#ad
Denon #ad - Výstup před výstupem a subwooferem – připojte externí zesilovač na RCD-N12DAB a odhlučněte i větší prostory. Vynikající zvuk pro menší prostory – tento elegantní, kompaktní mini systém zaujme vynikající kvalitou zvuku.

Perfektní audio partner pro menší prostory. Mm-phono ekvalizér – připojte svůj gramofon přímo k přístroji a vychutnejte si skutečný vinylový zvuk. Jednoduché spojení s televizorem – optimalizujte svůj TV zvuk – stačí jediný HDMI kabel. Integrované zdroje – kompaktní denon rcd-n12dab spojuje rádio dab/ukw, cd přehrávač a streamování přes HEOS vestavěný s výkonným zesílením. Bezdrátové streamování – streamujte hudbu z téměř neomezených zdrojů přes Heos Built-in, AirPlay nebo Bluetooth v osvědčené kvalitě Denon Sound. Externí subwoofer poskytuje dodatečný basový výkon.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Číslo díluRCDN12DABBKE2
ModelkaRCDN12DABBKE2
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Denon

#ad

CD přehrávač, kompatibilní s Alexou, DAB+, Bluetooth, WLAN, AirPlay 2, HEOS Multiroom, HiFi zesilovač s reproduktory, streamování hudby, Denon CEOL N-12DAB kompaktní zařízení, 2 optické TV vstupy

#ad
Denon #ad - Perfektní audio partner pro menší prostory. Jednoduché spojení s televizorem – optimalizujte svůj TV zvuk – stačí jediný HDMI kabel. Integrované zdroje – kompaktní denon rcd-n12dab spojuje rádio dab/ukw, cd přehrávač a streamování přes HEOS vestavěný s výkonným zesílením.

Mm-phono ekvalizér – připojte svůj gramofon přímo k přístroji a vychutnejte si skutečný vinylový zvuk. Bezdrátové streamování – streamujte hudbu z téměř neomezených zdrojů přes Heos Built-in, AirPlay nebo Bluetooth v osvědčené kvalitě Denon Sound. Zážitek z poslechu prémiové třídy – přístroj s pravým hi-fi zvukem je vybaven prémiovým měničem D/A a podporuje nejnovější audio formáty Hi-Res. Vynikající zvuk pro menší prostory – tento elegantní, kompaktní mini systém zaujme vynikající kvalitou zvuku.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Číslo díluN-12DABWTE2
ModelkaN-12DABWTE2
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Denon

#ad

Streamování hudby, HEOS Multiroom, internetové rádio, AirPlay 2, kompatibilní s Alexou, Bluetooth a WLAN, CD přehrávač, Denon RCD-N12DAB kompaktní zařízení, 2 optické TV vstupy, HiFi zesilovač, DAB+

#ad
Denon #ad - Mm-phono ekvalizér – připojte svůj gramofon přímo k přístroji a vychutnejte si skutečný vinylový zvuk. Bezdrátové streamování – streamujte hudbu z téměř neomezených zdrojů přes Heos Built-in, AirPlay nebo Bluetooth v osvědčené kvalitě Denon Sound.

Vynikající zvuk pro menší prostory – tento elegantní, kompaktní mini systém zaujme vynikající kvalitou zvuku. Externí subwoofer poskytuje dodatečný basový výkon. Perfektní audio partner pro menší prostory. Integrované zdroje – kompaktní denon rcd-n12dab spojuje rádio dab/ukw, cd přehrávač a streamování přes HEOS vestavěný s výkonným zesílením. Výstup před výstupem a subwooferem – připojte externí zesilovač na RCD-N12DAB a odhlučněte i větší prostory. Jednoduché spojení s televizorem – optimalizujte svůj TV zvuk – stačí jediný HDMI kabel.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Číslo díluRCDN12DABWTE2
ModelkaRCDN12DABWTE2
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Denon

#ad

CD přehrávač, DAB+, Bluetooth, kompatibilní s Alexou, Denon CEOL N-11DAB kompaktní zařízení, WLAN, streamování hudby, HEOS Multiroom, 2 optické TV vstupy, HiFi zesilovač s reproduktory, AirPlay 2

#ad
Denon #ad - Kompletně přepracované dvoucestné reproduktory mají vylepšenou jasnost a hudební přesnost. Kompatibilní s alexou – uvolněte se a užívejte si hudbu, aniž byste museli používat dálkové ovládání. Nebo poslouchejte dab+ rozhlasové stanice v nejvyšší kvalitě.

Vytvořte si své vlastní domácí kino – využijte dva optické digitální vstupy pro propojení HiFi zařízení s televizorem a zažijte podmanivý zvuk při filmech a hrách. Posílete dosah své hudby – díky technologii heos multiroom můžete propojit soundbary, AV přijímač nebo bezdrátové reproduktory s funkcí Heos Built-in, jako jsou reproduktory Denon Home, s generálním ředitelem a poslouchat hudbu po celém domě.

Minimalistický design, včetně cd přehrávače, maximální zvuk – zažijte s tímto hifi zařízením, detailní a přesný zvuk a uslyšíte každý jednotlivý nástroj jasně. Streamujte svou oblíbenou hudbu – využijte wi-fi, bluetooth, tidal, apple airplay 2 nebo aplikaci heos pro přehrávání hudby ze Spotify, TuneIn Deezer a mnoha dalších služeb streamování hudby přes hudební systém. Nebo požádejte alexu, aby změnila hlasitost přes Echo nebo Dot.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška40
Délka9
Hmotnost7.5
Šířka10
Číslo díluN-11DABBKE2
ModelkaN-11DABBKE2
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Denon

#ad

Kompatibilní s Alexa, 2 optické TV vstupy, HEOS Multiroom, černý, internetové rádio, Bluetooth a WLAN, CD přehrávač, s reproduktorem, HiFi zesilovač, Denon CEOL N-10 Kompaktní systém , streamování hudby

#ad
Denon #ad - Jednoduše použijte preferovaný zdroj hudby. ZlepŠenÍ rozsahu hudby - díky technologii heos multiroom můžete připojit několik bezdrátových reproduktorů k CEOL a poslouchat hudbu po celém domě. Stream vaŠe oblÍbenÉ hudby - používejte wifi, apple airplay 2 nebo aplikaci hEOS k přehrávání hudby z Spotify, tidal, bluetooth, TuneIn Deezer a mnoha dalších služeb streamování hudby prostřednictvím hudebního systému.

Nebo požádejte alexu, aby změnil hlasitost pomocí Echo nebo Dot. MinimalistickÝ design, včetně cd přehrávače, maximÁlnÍ zvuk - zažijte s tímto kompaktním systémem, podrobného a přesného zvuku a jasně slyšte každý jednotlivý nástroj. Volba je na vás. Zcela přepracované obousměrné reproduktory přicházejí se zlepšenou čistotou a hudební přesností. Alexa kompatibilnÍ - relax sami si užívejte hudbu a nemusíte používat dálkové ovládání.

VytvoŘenÍ vlastnÍho domŮ kinema - pomocí dvou optických digitálních vstupů připojte hi-fi systém k televizoru a zažijte podmanivý zvuk ve filmech a hrách. JednoduchÉ nastavenÍ - postupujte podle jednoduchých pokynů k instalaci a během několika minut si vychutnejte svou oblíbenou skladbu. IntuitivnÍ touchpad - tlačítka na ovládacím panelu odolném proti poškrábání se po dotyku rozsvítí, což umožňuje provoz ve tmě.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška4.13
Délka11.81
Hmotnost12.79
Šířka11.02
Číslo díluRCDN10BKE2
ModelkaRCDN10BKE2
Záruka2 roky záruka + 1 rok při registraci u výrobce

7. Denon

#ad

CD přehrávač, 2 optické TV vstupy, s reproduktorem, AirPlay 2, bílé, HEOS Multiroom, Bluetooth a WLAN, streamování hudby, internetové rádio, kompatibilní s Alexou, HiFi zesilovač, Kompaktní systém Denon CEOL N-10

#ad
Denon #ad - MinimalistickÝ design, maximÁlnÍ zvuk - zažijte s tímto kompaktním systémem, včetně cd přehrávače, podrobného a přesného zvuku a jasně slyšte každý jednotlivý nástroj. ZvÝŠejte rozsah hudby - technologie heos multiroom umožňuje připojit více bezdrátových reproduktorů k CEOL a poslouchat hudbu kdekoli u vás doma.

Volba je na vás. Jednoduše použijte preferovaný zdroj hudby. SnadnÉ nastavenÍ - postupujte podle jednoduchých pokynů k instalaci a užijte si svou oblíbenou píseň během několika minut. Stream vaŠe oblÍbenÉ hudby - používejte wifi, tidal, bluetooth, apple airplay 2 nebo aplikaci heos k přehrávání hudby z Spotify, TuneIn Deezer a mnoha dalších služeb streamování hudby prostřednictvím hudebního systému. IntuitivnÍ touchpad - tlačítka na ovládacím panelu odolném proti poškrábání a uživatelsky příjemnému ovládání se při dotyku rozsvítí, což umožňuje provoz ve tmě.

Nebo požádejte alexu, aby změnil hlasitost pomocí Echo nebo Dot. KompatibilnÍ alexa - relaxujte a užívejte si hudbu, aniž byste museli používat dálkové ovládání. Zcela přepracované obousměrné reproduktory přicházejí se zlepšenou čistotou a hudební přesností. VytvoŘte vlastnÍ kino domŮ - pomocí dvou optických digitálních vstupů propojte hi-fi systém s televizí a zažijte podmanivý zvuk ve filmech a hrách.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška4.13
Délka11.81
Hmotnost12.79
Šířka11.02
Číslo díluRCDN10WTE2
ModelkaRCDN10WTE2
Záruka2 roky záruka + 1 rok při registraci u výrobce

8. Denon

#ad

Denon CEOL N-11DAB kompaktní zařízení, Bluetooth, DAB+, HiFi zesilovač s reproduktory, AirPlay 2, kompatibilní s Alexou, WLAN, HEOS Multiroom, 2 optické TV vstupy, CD přehrávač, streamování hudby

#ad
Denon #ad - Vytvořte si své vlastní domácí kino – využijte dva optické digitální vstupy pro propojení HiFi zařízení s televizorem a zažijte podmanivý zvuk při filmech a hrách. Posílete dosah své hudby – díky technologii heos multiroom můžete propojit soundbary, AV přijímač nebo bezdrátové reproduktory s funkcí Heos Built-in, jako jsou reproduktory Denon Home, s generálním ředitelem a poslouchat hudbu po celém domě.

Minimalistický design, včetně cd přehrávače, maximální zvuk – zažijte s tímto hifi zařízením, detailní a přesný zvuk a uslyšíte každý jednotlivý nástroj jasně. Streamujte svou oblíbenou hudbu – využijte wi-fi, apple airplay 2 nebo aplikaci heos pro přehrávání hudby ze Spotify, tidal, bluetooth, TuneIn Deezer a mnoha dalších služeb streamování hudby přes hudební systém.

Kompatibilní s alexou – uvolněte se a užívejte si hudbu, aniž byste museli používat dálkové ovládání. Kompletně přepracované dvoucestné reproduktory mají vylepšenou jasnost a hudební přesnost. Nebo poslouchejte dab+ rozhlasové stanice v nejvyšší kvalitě. Nebo požádejte alexu, aby změnila hlasitost přes Echo nebo Dot.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Hmotnost7.5
Číslo díluN-11DABWTE2
ModelkaN-11DABWTE2
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Denon

#ad

Kompatibilní s Alexou, WLAN, AirPlay 2, HiFi zesilovač s reproduktory, HEOS Multiroom, streamování hudby, DAB+, 2 optické TV vstupy, CD přehrávač, Denon CEOL N-11DAB kompaktní zařízení, Bluetooth

#ad
Denon #ad - Nebo poslouchejte dab+ rozhlasové stanice v nejvyšší kvalitě. Kompatibilní s alexou – uvolněte se a užívejte si hudbu, aniž byste museli používat dálkové ovládání. Nebo požádejte alexu, aby změnila hlasitost přes Echo nebo Dot.

Posílete dosah své hudby – díky technologii heos multiroom můžete propojit soundbary, jako jsou reproduktory Denon Home, AV přijímač nebo bezdrátové reproduktory s funkcí Heos Built-in, s generálním ředitelem a poslouchat hudbu po celém domě. Vytvořte si své vlastní domácí kino – využijte dva optické digitální vstupy pro propojení HiFi zařízení s televizorem a zažijte podmanivý zvuk při filmech a hrách. Minimalistický design, maximální zvuk – zažijte s tímto hifi zařízením, včetně cd přehrávače, detailní a přesný zvuk a uslyšíte každý jednotlivý nástroj jasně.

Kompletně přepracované dvoucestné reproduktory mají vylepšenou jasnost a hudební přesnost. Streamujte svou oblíbenou hudbu – využijte wi-fi, apple airplay 2 nebo aplikaci heos pro přehrávání hudby ze Spotify, bluetooth, tidal, TuneIn Deezer a mnoha dalších služeb streamování hudby přes hudební systém.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Číslo díluN-11DABGYE2
ModelkaN-11DABGYE2
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. Marantz

#ad

Kompatibilní s Alexou, HEOS Multiroom, streamování hudby, Bluetooth a AirPlay 2, DAB+ rádio, Marantz Melody X M-CR612 HiFi zařízení, CD přehrávač, 2 optické TV vstupy

#ad
Marantz #ad - Streamujte svou oblíbenou hudbu – použijte bluetooth, tidal, apple airplay2 nebo aplikaci heos pro přehrávání hudby ze Spotify, TuneIn, Deezer a dalších služeb streamování hudby přes kompaktní HiFi systém.

Posílete dosah své hudby – díky technologii heos multiroom můžete propojit několik bezdrátových reproduktorů, AV přijímačů nebo soundbarů s vestavěným HEOS s kompaktním zařízením a poslouchat hudbu po celém domě. Kompatibilní s alexou – uvolněte se a užívejte si hudbu, aniž byste museli používat dálkové ovládání. Nebo si užívejte analogové a digitální rádio přes UKW/DAB+. Vychutnejte si vznešený zvuk Marantz Sound.

Nejvíce hudba – hifi zařízení s cd přehrávačem dodává 2 × 60 w na 6 ohmů nebo 4 × 30 W pro reproduktor A/B konfiguraci a vaše hudební zážitky budou nezapomenutelné. Lepší než jeden zvuk – využijte dva optické vstupy pro propojení HiFi zařízení s televizorem a využijte plný dynamický rozsah svých filmů a her. Nebo požádejte alexu, aby přes Echo nebo Dot změnila vstup.
ZnačkaMarantz #ad
VýrobceMarantz #ad
Výška11.97
Délka11.02
Hmotnost17.42
Šířka4.37
Číslo díluMCR612/N1SG
ModelkaMCR612/N1SG
ZárukaZáruka výrobce 2 roky