Top 10 CLEANmaxx Polster- & Teppichreiniger – Čisticí prostředky na čištění koberců

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CLEANmaxx

#ad

Flexibilní, CLEANmaxx Čistič čalounění a koberců pro efektivní čištění čalounění, autosedaček | mycí vysavač k odstranění skvrn – kompaktní, koberců, silný | sací síla 9 kPa

#ad
CLEANmaxx #ad - Ideální – také ideální pro osvěžení čalouněného nábytku, koberců, podkladových materiálů a rohoží. Důkladný – prací vysavač má dva speciální čisticí nástavce 1 x tryska s kartáčem a 1 x trysku pro odolné skvrny, aby se i poslední nečistoty dostaly ze skrytých úhlů.

Efektivní – vhodné pro efektivní odstraňování skvrn a odolných nečistot na čalounění, kobercích a autosedačkách. Současně vysává rozpuštěnou nečistotu v jednom použití. Prací vysavač má silnou sací sílu 9 kPa. Stříkání a vysávání – mycí vysavač se systémem 2 nádrží rozprašuje čerstvou vodu hluboko do vláken a uvolňuje nečistoty. Kompaktní a flexibilní – díky flexibilní 1, 2m sací hadici můžete zajistit čistotu i v těžko přístupných oblastech vašeho domova nebo ve vašem autě.
ZnačkaCLEANmaxx #ad
VýrobceDS Produkte GmbH #ad
Výška10.43
Délka11.22
Hmotnost4
Šířka5.98
Číslo díluCLEANmaxx
ModelkaCLEANmaxx

2. CLEANmaxx

#ad

Přenosný a praktický | vhodný pro čalouněný nábytek, CLEANmaxx Čistič čalounění a koberců | bezdrátový, koberce a autosedačky | akumulátor 2200 mAh pro až 15 minut nepřetržitého provozu, matrace

#ad
CLEANmaxx #ad - Nádržka na čerstvou vodu o objemu 500 ml je určena pro čerstvou vodu a čistič koberců nebo šampon a 600 ml nádoby na nečistoty pro nasávané kapaliny a odstraněné nečistoty. Dvě nádržky na vodu – dvě různé nádrže pracího vysavače pomáhají při jednoduchém používání.

Bezdrátový – bezdrátový díky vestavěné baterii a s praktickou funkcí rozprašování pro pohodlné a mobilní čištění v celé domácnosti, díky tomu lze nejen koberec očistit od skvrn, ale také autosedačky a jiné čalounění. Jednoduchá manipulace – mokrý vysavač je vyroben pro rychlé, snadné odstranění skvrn od červeného vína, skvrn na omáčkách atd.

Mnoho možností použití – praktický čistič čalounění se hodí nejen k odstraňování skvrn na pohovce nebo gauči, např. Jednoduše místo nastříkejte, otřete kartáčem a pak vysátí. Rozsah dodávky – mokrý vysavač je dodáván s nádržkou na čerstvou vodu, nádrží na špinavou vodu, síťovým zdrojem pro snadné nabíjení baterie. Na sedadlech, ale také na koberci, v autě, ale také na matrace a předložky.
ZnačkaCLEANmaxx #ad
Výrobceds Produkte GmbH #ad
ModelkaKabellos

3. Bissell

#ad

Čistič skvrn BISSELL 36988 SpotClean ProHeat, odstraňuje skvrny od koberců a čalounění, 330 W, 2,5 l

#ad
Bissell #ad - Snadné skladování - lehký a kompaktní design zabírá málo místa. Zahrnutý nástavec 8 cm pro odolné skvrny je vhodný pro každodenní skvrny a skvrny.

Odstraňuje skvrny a nečistoty rychle a snadno ve spojení s výkonnými čisticími prostředky BISSELL včetně 2 vzorků čisticích prostředků. Bissell spotclean proheat odstraňuje skvrny a nečistoty, jako jsou pohovky, matrace, ať jsou kdekoli: na kobercích, kobercích a měkkých površích, interiéry automobilů a další. Snadno uchopitelné ploché plnící nádoby umožňují rychlé plnění a snadné vyprazdňování.
ZnačkaBissell #ad
VýrobceBISSELL #ad
Výška6.5
Délka1.1
Hmotnost8.6
Šířka9.7
Číslo dílu36988
Modelka36988
Záruka2 roky výrobce.

4. CLEANmaxx

#ad

Osvěžení a vysávání koberců, položených zboží, mostů, rohoží a běhounů | Čisticí systém s vibračními a bočními kartáčky, CLEANmaxx Čistič koberců a tvrdých podlah k praní

#ad
CLEANmaxx #ad - Inovativní – vibrační kartáč na podlahu přitom zajišťuje čistotu na kobercích a kobercích. Výsledek – s čističem koberců pro umožníte staré koberce a čalounění rychle vypadat jako nové a budete z nich mít delší radost.

Technické – čistič koberců cleanmaxx professional má extra velké nádrže na znečištěnou a čerstvou vodu čerstvost: 1, 5 l / nečistoty: 1, 4 l. Istota – už nikdy špinavé kobercové podlahy? to jde s profesionálním čističem koberců CLEANmaxx Mytí, čištění a vysávání koberců ještě nikdy nebylo tak snadné. Spora času – přímé nasávání vznikající špinavé vody výrazně zkracuje dobu schnutí a můžete svůj koberec co nejrychleji znovu použít.
ZnačkaCLEANmaxx #ad
VýrobceDS Produkte #ad
Číslo díluWaschsauger
ModelkaWaschsauger

5. CLEANmaxx

#ad

CLEANmaxx Čistič koberců a tvrdých podlah PRO k čištění téměř všech tvrdých podlah a osvěžení koberců a čalouněného nábytku | Vysavač vč. náhradního kartáče & šamponu na koberce

#ad
CLEANmaxx #ad - Ištění koberců a kobercových podlah – s kobercovým šamponem 500 ml bude váš koberec brzy opět vypadat ve starém lesku. Spora času – přímé nasávání vznikající znečištěné vody výrazně zkracuje dobu schnutí a můžete podlahu co nejrychleji znovu použít.

S přídavnou hubicí na čalounění můžete vysávat také čalouněný nábytek, polštáře a matrace. Efektivní čisticí systém s vibračními a bočními kartáči odstraňuje i odolné nečistoty. Vhodné téměř pro všechny tvrdé podlahy – cleanmaxx pro je vhodný k čištění téměř všech tvrdých podlah – obzvláště vhodný pro dlaždice. Velké nádrže – čistič koberců cleanmaxx professional má 2 extra velké nádrže na znečištěnou a čerstvou vodu čerstvá voda: 1, 5 litru / znečištěná voda: 1, 4 litru.

Součástí dodávky je také náhradní kartáč. Jednoduše přidejte do čerstvé vody a během jednoho pracovního cyklu myjte, vyčistěte a vysávejte vaše koberce a koberce. Inovativní – vibrační podlahový kartáč zajišťuje čistotu na všech podlahách.
ZnačkaCLEANmaxx #ad
VýrobceDS Produkte GmbH #ad
Číslo díluCLEANmaxx
ModelkaCLEANmaxx Teppich- & Hartbodenreiniger

6. Bissell

#ad

BISSELL SpotClean Pet Pro | Speciální čistič skvrn pro více povrchů | ideální na koberce, čalounění a auto | Obsahuje formuli a příslušenství | 750 W, 84 dB | BISSELL 15585, koberce

#ad
Bissell #ad - Ideální pro efektivní odstraňování nečistot ve vašem domě a jako vysavač do auta. Nečistoty se shromažďují a skladují v samostatné nádrži, kterou lze pro snadné vyprazdňování jednoduše odšroubovat.

Ideální pro domácí mazlíčky: integrovaná hadice vysavače na odstraňování skvrn o délce 1, 5 metru kombinuje výkonnou sací sílu, účinek kartáče a formule, aby se odstranily zašpiněné nečistoty a skvrny od vašeho domácího zvířete. Výkonné čištění: bissell spotclean pet pro je profesionální čistič skvrn. Systém se dvěma nádržkami umožňuje čištění čistou vodou, zatímco špína a prach jsou uloženy v samostatné nádrži.

Isticí formule: kombinujte spotclean pet pro s formulí bissell 1087N, 1086N, 1089N a 1078N pro nejlepší výsledky čištění. Technologie duální nádrže: odnímatelné vodní nádržky pro snadné plnění a vyprázdnění. Má výkonný motor 750W s hladinou hluku 82 dB. Nářadí lapače skvrn: stříká, drhne a vysává nečistoty vašeho domácího zvířete do nádoby přístroje.
ZnačkaBissell #ad
VýrobceBISSELL #ad
Výška14.02
Délka9.84
Hmotnost13.23
Šířka14.17
Číslo dílu15585
Modelka15585
Záruka2 roky.

7. Vacmaster

#ad

čistič skvrn na koberce, čistič koberců, předložky, dekontaminace | 800 W, Vacmaster SCA0801 mycí vysavač, čalounění, schodiště a auta | Mokrý a suchý vysavač silný sací výkon při mytí vody

#ad
Vacmaster #ad - Má výkonný motor 800 W. Ideální pro dům a auto: s integrovanou 1, 8 m dlouhou hadicí odstraňovače skvrn můžete bez problémů vyčistit rohy vašeho bytu a sedadla a čalounění v autě.

Výkonná sací funkce: tento přenosný čistič koberců a koberců je vybaven silnou sací silou, která odstraňuje skvrny a odolné nečistoty. Technologie duální nádrže: odnímatelné vodní nádržky pro snadné plnění a vyprázdnění. Výkonné čištění: vacmaster sca0801 je profesionální čistič skvrn. Včetně čisticího vzorce: dodávaný čisticí roztok na koberce Spot & PET byl vyvinut speciálně pro použití s čističem koberců Vacmaster EasyClean.

Systém dvou tanků umožňuje čištění čistou vodou, zatímco nečistoty a prach jsou uloženy v samostatné nádrži. Vynikající pro odstraňování odolných skvrn. Velký dosah – extra dlouhý 6 m dlouhý síťový kabel a 1, 8 m dlouhá hadice zajišťují, že můžete čistit déle a dál.
ZnačkaVacmaster #ad
VýrobceCleva #ad
Výška17.32
Délka15.16
Hmotnost14.11
Šířka10.24
Číslo díluSCA0801 03
ModelkaSCA0801 03
Záruka2 roky limited warranty.

8. Linsar

#ad

400 W, Linsar, 2 nástavce, Multifunkční vysavač pro mytí, stříkání, 3,3m kabel, systém duální nádrže, drhnutí a vysávání, Mokrý a suchý vysavač na schodiště, čalounění a koberce

#ad
Linsar #ad - Kartáče se perfektně hodí pro čištění nečistot na různých površích. Nasává rychle, jednoduše a pohodlně rozlité tekutiny a odstraňuje skvrny se silnou sací silou pro hloubkové čištění. Systém duální nádrže pro oddělení čisté a špinavé vody. Výkonný 400w motor zajišťuje silný systém stříkání a odsávání. Kompaktní čistič koberců/čalounění se hodí do každé skříně a s 3, 3 m dlouhým kabelem můžete bez problémů dále čistit. 2 různé nástavce vč. Mokrý/suchý vysavač lze používat s vodou nebo bez vody.
ZnačkaLinsar #ad
VýrobceLinsar #ad
Hmotnost9.41
ModelkaCSC-ECOM

9. HAUSHOF

#ad

28,5 cm x 15 cm x 26,5 cm, bílá/šedá, auto, čistič skvrn na koberce, pohovku, 85 dB, předložku, polstrování, HAUSHOF Mycí vysavač, schodiště, 400 W, čistič koberců

#ad
HAUSHOF #ad - Systém dvojité nádrže umožňuje čištění čistou vodou, zatímco nečistoty a prach jsou uloženy v samostatné nádrži. Snadná přeprava Čistič váží 3, 4 kg a má praktickou rukojeť na horní straně, takže jej můžete snadno přenášet do každého rohu vašeho domu.

120 cm dlouhá hadice se 120 cm dlouhou integrovanou hadicí na odstraňování skvrn. Obě trysky perfektně padnou a hodí se k čištění skvrn v každém rohu. Má také samostatnou funkci uložení hadice: Pro snadné uložení hadice rolujte na držák. A 1 úhlová tryska pro štěrbiny jako rohy pohovky a postele. 2 sací trysky 1 tryska s kartáčem na koberce, čalouněný nábytek a schody atd.

Dvojitá nádržka na vodu odnímatelná nádrž na vodu pro snadné plnění a vyprázdnění. Objem nádrže na čistou vodu: 1100 ml, Objem nádrže na špinavou vodu: 500 ml. Výkonné čištění výkonný motor 400 w s hladinou hluku 85 db je ideální pro efektivní čištění rohů vašeho domu, sedadel a čalounění vašeho auta.
ZnačkaHAUSHOF #ad
VýrobceHang Zhou Great Star Industrial Co.,LTD #ad
Výška10.43
Délka11.22
Hmotnost9.77
Šířka5.98
Číslo díluHH22063AU
ModelkaHH22063AU

10. Achaté

#ad

Reinigungsmaschine, Achaté Leistungsstarker Fleckenreiniger, Waschsauger -Teppichreiniger, Matratzenreiniger, Sofa-Reiniger

#ad
Achaté #ad - Kraftige saugkeit - der fleckenreiniger von achaté verfügt über eine beeindruckende Saugkraft, die mühelos alle Verschmutzungen und Flecken aufsaugt. Entfernt alle stellen - ob rotweinflecken, urin von haustieren oder schlamm, der fleckenreiniger von Achaté ist die ultimative Lösung, um alle Arten von Flecken zu entfernen.

Geeignet fÜr mehrere oberflÄchen - die vielseitigkeit des achaté fleckenreinigers ist beeindruckend. Dank fortschrittlicher technologien und dem eingebauten Sprühgerät kann dieser Reiniger hartnäckigen Schmutz schnell und effizient entfernen, sodass Ihre Oberflächen wieder wie neu werden. Mit einem gerät können sie mühelos verschiedene Reinigungsaufgaben in Ihrem ganzen Haus bewältigen. Intensive und tiefe reinigung - mit dem leistungsstarken fleckenreiniger von achaté ist Ihnen eine intensive und tiefe Reinigung Ihres Teppichs, Sofas oder Bodens garantiert. Mit dieser leistungsstarken Saugkraft müssen Sie sich keine Sorgen um Rückstände von Schmutz oder Flecken machen.

Ob sie teppiche, polster, textilien, polster, autos, Fußböden, Matratzen oder Möbel reinigen möchten, dieser Fleckenreiniger eignet sich für verschiedene Oberflächen. Das ergebnis ist eine gründlich gereinigte Oberfläche ohne Spuren von Flecken. Mit dieser garantie sind sie zwei Jahre lang vor eventuellen Herstellungsfehlern geschützt und können die hervorragende Leistung des Fleckenreinigers von Achaté. 2 jahre garantie inbegriffen - bei achaté verstehen wir, dass sie in ein zuverlässiges und langlebiges Produkt investieren möchten. Deshalb bieten wir stolz 2 Jahre Garantie auf den Fleckenreiniger.
ZnačkaAchaté #ad
VýrobceAchaté #ad
Hmotnost12.35
ModelkaAV - 001