Top 10 Android TV Box – Bezdrátové streamování hudby

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

Apple 2022 Apple TV 4K Wi‑Fi + Ethernet s pamětí 128 GB 3. generace

#ad
Apple #ad - Více způsobů, jak si užít tv s Apple Arcade, Apple Fitness+ a Apple Music. S dodávaným siri remote 3. The latest shows, sport and live TV, movies, all in one place. Soukromý seznam sluchátek se dvěma sadami AirPodů.

Apple originální show a filmy z Apple TV+. Použijte apple tv 4k také jako smart hub pro připojení a ovládání veškerého příslušenství Smart Home. Použijte airplay ke sdílení fotografií, videí a více ze svého iPhone, iPadu a Mac na televizoru. Siri remote brings precise control with a touch enabled clickpad.

Incredible power with the A15 Bionic chip. Pár s homepod mini pro hands-free control with Siri. Generace s usb-c můžeš svůj apple tv 4k zcela jednoduše ovládat pomocí dotykového clickpadu nebo jen svým hlasem. Apple tv 4k wlan přichází s pamětí 64 gb a apple tv 4k wlan + ethernet přichází s pamětí 128 GB a podporou sítě Thread.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost1.19
Šířka27.17
Číslo díluMN893FD/A
ModelkaMN893FD/A
ZárukaApple One (1) Year Limited Warranty

2. Apple

#ad

Apple 2022 Apple TV 4K Wi‑Fi s pamětí 64 GB 3. generace

#ad
Apple #ad - Siri remote brings precise control with a touch enabled clickpad. Soukromý seznam sluchátek se dvěma sadami AirPodů. The latest shows, sport and live TV, movies, all in one place.

S dodávaným siri remote 3. Pár s homepod mini pro hands-free control with Siri. Apple originální show a filmy z Apple TV+. Více způsobů, jak si užít tv s Apple Arcade, Apple Fitness+ a Apple Music. Incredible power with the A15 Bionic chip. Použijte apple tv 4k také jako smart hub pro připojení a ovládání veškerého příslušenství Smart Home.

Generace s usb-c můžeš svůj apple tv 4k zcela jednoduše ovládat pomocí dotykového clickpadu nebo jen svým hlasem. Apple tv 4k wlan přichází s pamětí 64 gb a apple tv 4k wlan + ethernet přichází s pamětí 128 GB a podporou sítě Thread. Použijte airplay ke sdílení fotografií, videí a více ze svého iPhone, iPadu a Mac na televizoru.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.98
Délka9.45
Šířka27.17
Číslo díluMN873FD/A
ModelkaMN873FD/A
ZárukaApple One (1) Year Limited Warranty

3. Amazon

#ad

Fire TV Stick s hlasovým dálkovým ovládáním Alexa s ovládacími tlačítky na televizi | HD streamovací zařízení český jazyk nelze zaručit

#ad
Amazon #ad - Naše streamovací zařízení – o 50 % výkonnější ve srovnání s fire tv stick 2019 pro rychlé streamování ve Full HD. Obsahuje hlasové dálkové ovládání Alexa s tlačítky pro zapnutí/vypnutí a hlasitost. Tisíce aplikací, ard, zdf, youtube, prosieben, disney+, Prime Video, alexa skills a programů – včetně netflix, wow, DAZN a dalších.

Mohou být účtovány poplatky za předplatné. Volně dostupné televize – sledujte filmy a další obsah s aplikacemi jako ARD, Pluto TV, ZDF, YouTube a další. Jednoduché a intuitivní použití – rychlý přístup k oblíbeným aplikacím, živé televizi a věcem, které nejvíce používáte, zcela jednoduše přes hlavní menu český jazyk nelze zaručit. Poslech hudby – streamujte hudbu z amazon Music, Spotify a dalších. Bez dalšího dálkového ovládání je také možné zapínat a vypínat kompatibilní televizory a reproduktory a rovněž ovládat jejich hlasitost.

Podpora dolby atmos a zvuk v kvalitě domácího kina – vybrané skladby zajišťuje komplexní zvuk Dolby Atmos s kompatibilními domácími audio systémy pro dosažení ještě reálnějšího zážitku z televize. Mohou být účtovány poplatky za předplatné. Použijte tlačítko pro přehled programů a zjistěte, zprávy a sport s předplatnými ARD, co je k dispozici a kdy. Jednoduché nastavení, nenápadné umístění – jednoduše připojte na zadní stranu televizoru, zapněte televizor, připojte k internetu a máte hotovo.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.63
Délka5.56
Hmotnost0.1
Šířka1.5
Číslo dílu53-025595
ModelkaL5B83G
ZárukaZwei Jahre Garantie.

4. Amazon

#ad

Fire TV Stick s hlasovým dálkovým ovládáním Alexa + Mission USB napájecí kabel není nutný napájecí adaptér střídavého proudu český jazyk nelze zaručit

#ad
Amazon #ad - Naše streamovací zařízení – o 50 % výkonnější ve srovnání s předchozím modelem fire tv stick 2019 pro rychlé streamování ve Full HD. Tato sada zahrnuje fire tv stick s hlasovým dálkovým ovládáním alexa s ovládacími tlačítky pro televizi, jakož i nabíjecí USB kabel Mission „Made for Amazon“.

Méně nepořádku, více kontroly – s hlasovým dálkovým ovladačem alexa můžete vyhledávat a přehrávat programy napříč aplikacemi pomocí hlasového příkazu. Nabíjecí kabel mission-usb má speciální elektrický obvod pro řízení energie, který zlepšuje špičkový výkon USB konektoru tím, že přebytečnou energii ukládá a v případě potřeby ji uvolní. Skoncujte s visícími a spletenými kabely – využijte náš certifikovaný nabíjecí kabel „Made for Amazon“ pro napájení ovladače Fire TV Stick přímo přes USB port vašeho televizoru.

Obsahuje hlasové dálkové ovládání Alexa s tlačítky pro zapnutí/vypnutí a hlasitost. Podpora dolby atmos a zvuk v kvalitě domácího kina – vybrané skladby zajišťuje komplexní zvuk Dolby Atmos s kompatibilními domácími audio systémy pro dosažení ještě reálnějšího zážitku z televize. Bez dalšího dálkového ovládání je také možné zapínat a vypínat kompatibilní televizory a reproduktory a rovněž ovládat jejich hlasitost.
ZnačkaAmazon #ad

5. Roku

#ad

Inkl. Premium HDMI® Kabel, Roku Express 4K+ 2021 | Streaming Media Player HD/4K/HDR mit Smooth Wireless Streaming und Roku Voice Remote mit TV Controls

#ad
Roku #ad - Praktische sprachsteuerung: verwenden Sie Ihre Stimme, um schnell in Kanälen zu suchen, Beschriftungen einzuschalten und mehr mit einer Berührung. Brillante 4k-bildqualität: streamen sie in hd, 4K und HDR mit scharfer Auflösung und lebendigen Farben, optimiert für Ihren Fernseher. Funktioniert mit beliebten Sprachassistenten: Genießen Sie einfache Sprachsteuerung mit Siri, Alexa oder Hey Google.

Upgrade auf roku-streaming: alle ihre lieblingskanäle wie HBO Max, Netflix und Prime Video sind vorne und zentral auf dem anpassbaren Home-Bildschirm, plus Ihr Gerät wird mit automatischen Updates immer besser. Einfache einrichtung: es ist einfach, in der box enthalten, einschließlich eines Premium-HDMI-Kabels, mit allem, was Sie brauchen, einfach einstecken und mit dem Internet verbinden. Reibungsloses drahtloses streaming: jetzt mit Dualband-Wireless, genießen Sie ein reibungsloses Streaming-Erlebnis mit schnellerer drahtloser Leistung, auch wenn mehrere Geräte mit Ihrem Netzwerk verbunden sind.

Sparen sie geld, was sie lieben, streamen sie groß: schauen sie zu, einschließlich einer riesigen Auswahl an freien und Live-TV-Kanälen inklusive 275 Plus Live-TV-Kanälen auf dem Roku-Kanal – ideal zum Streamen von Fernsehen und Schneiden von Kabeln. Teilen sie es mit apple airplay: teilen sie mühelos Videos, Fotos, Musik und mehr von Ihren Apple-Geräten auf Ihren Fernseher. Keine fernbedienungen mehr jonglieren: schalten Sie Ihren Fernseher ein, stellen Sie die Lautstärke ein und steuern Sie Ihr Roku-Gerät mit einer Fernbedienung.
ZnačkaRoku #ad
VýrobceRoku #ad
Výška0.83
Délka3
Hmotnost0.1
Šířka1.6
Číslo dílu829610004624
Modelka3941R2

6. Amazon

#ad

Mit Unterstützung für Wi-Fi 6 sowie Streaming in Dolby Vision/Atmos und HDR10+, Der neue Amazon Fire TV Stick 4K

#ad
Amazon #ad - Ein cineastisches erlebnis – genieße brillantes 4K Ultra HD, mit Unterstützung für Dolby Vision, HDR10+ und immersives Dolby Atmos-Audio. Möglicherweise fallen Abonnementgebühren an. Drück einfach die alexa-Taste, um nach dem Wetter zu fragen oder das Licht zu dimmen.

Mehr möglichkeiten mit deinem smart home – steuere kompatible Geräte wie Kameras, Leuchten und mehr. Ruf mit den voreingestellten Tasten deine Lieblings-Apps auf, und all das mit nur einer Fernbedienung. Alexa-sprachfernbedienung – zum schnellen finden, schalte deinen Fernseher an und aus und stelle die Lautstärke ein, Starten und Steuern von Inhalten mit deiner Stimme. Fortschrittliches 4k-streaming – die neueste Generation unseres beliebten 4K-Sticks sorgt für Entertainment auf hohem Niveau und bietet eine noch bessere Streaming-Leistung.

Du kannst deine lieblingsinhalte von Netflix, Prime Video, Disney+ und vielen mehr abspielen. Kostenloses streaming – greife auf tausende kostenlose Filme und Serienepisoden von beliebten werbefinanzierten Streaming-Apps wie Amazon Freevee, Twitch und Pluto TV zu. Wi-fi-6-unterstützung – für ein ruckelfreies 4K-Streaming-Erlebnis, selbst wenn andere Geräte mit deinem Router verbunden sind. Grenzenlose unterhaltung – streame tausende filme und Serien.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.55
Délka4.27
Hmotnost0.1
Šířka1.18
Číslo dílu53-033180
ModelkaM3N6RA

7. Amazon

#ad

Dálkový ovladač Fire TV Stick Lite s hlasovým dálkovým ovládáním Alexa Lite bez ovládacích tlačítek TV | HD streamovací zařízení

#ad
Amazon #ad - Ovládejte svůj kompatibilní smart home – zeptejte se alexa na počasí nebo ji požádejte o stmívání světla, zobrazování živých obrázků z podporovaných kamer, streamování hudby aj. Perfektní pro začátečníky – sledujte s aplikacemi ARD, ZDF, Pluto TV, YouTube a dalšími filmy a seriály.

-. Stiskněte a zeptejte se alexy. Vyhledejte a spusťte vysílání prostřednictvím různých aplikací zcela jednoduše pomocí hlasu český jazyk nelze zaručit. Jednoduché nastavení, nenápadné umístění – jednoduše připojte na zadní stranu televizoru, zapněte televizor, připojte k internetu a hotovo. Ivá televize – sledujte svůj oblíbený obsah z živé televize, zprávy a sport s ARD, ZDF, DAZN a další.

Neomezená zábava – můžete streamovat tisíce filmů a seriálových epizod Netflix, Prime Video, WOW, YouTube, Disney+ a mnoho dalších a mít přístup k milionům skladeb. -. Poslech hudby – streamujte hudbu z Amazon Music, Spotify a dalších poskytovatelů. S hlasovým dálkovým ovládáním Alexa Lite. Fire tv stick – vychutnejte si rychlé streamování ve Full HD. -.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.49
Délka3.38
Hmotnost0.07
Šířka1.18
Číslo dílu53-027140
ModelkaS3L46N

8. Google

#ad

Chromecast s Google TV HD – streamuj zábavu pomocí dálkového ovládání s rozpoznáváním hlasu na svém TV – sledování filmů a seriálů

#ad
Google #ad - Vodní obrazovka ti ukáže filmy a seriály ze všech kompatibilních služeb na jednom místě. Možnost personalizovaných návrhů na základě tvých předplatných, průběhu a zakoupených obsahů.

Pomocí tlačítka google assistant na dálkovém ovládání můžeš vyhledávat určité seriály, žánry, umělce nebo hudbu – hlasovým příkazem. S dětským profilem má tvoje rodina přístup k obsahu, který si užijete všichni. Připoj zařízení chromecast k portu hdmi na televizoru, připoj se ke zdroji proudu, připoj se k WLAN, stáhni si aplikaci Google Home na kompatibilním mobilním zařízení a můžeš streamovat. Lze nastavit také dobu přehrávání a spánku. Tak už nemusíš přepínat mezi aplikacemi.
ZnačkaGoogle #ad
VýrobceGoogle #ad
Výška0.49
Délka6.39
Hmotnost0.13
Šířka2.41
Číslo díluGA03131-DE
ModelkaGA03131-DE
Záruka2 roky výrobce

9. Google

#ad

Seriály nebo Netflix v kvalitě až 4K HDR. Jednoduché nastavení, Chromecast s Google TV 4K přináší zábavu prostřednictvím hlasového vyhledávání na TV. Streamuj filmy

#ad
Google #ad - Android tablet s Android 8. 0 nebo vyšší. Dálkové ovládání nemáš po ruce? přes další reproduktory a displeje google assistant můžeš televizi ovládat hlasovým příkazem. Ekni například: „Hej Google, zapni televizor.

Eský jazyk nelze zaručit podle výběru čtenářů chip 2020 je Google Assistant „nejoblíbenějším hlasovým asistentem“. Ekni jednoduše: „hej google, žánru, co si mám prohlédnout?“český jazyk nelze zaručit Pomocí dálkového ovládání můžeš regulovat hlasitost, přehrávat hudbu nebo přijímat odpovědi přímo na displeji. Neomezená zábava. Streamování bez hranic. Dné přepínání, jednoduché streamování.

Aplikace google home je kompatibilní s následujícími mobilními zařízeními: android telefon s Android 8. 0 nebo vyšší. Doporučení pouze pro tebe. Pokud při hledání google objevíš zajímavé seriály nebo napínavé filmy, můžeš si je uložit do svého seznamu záložek a později je snadněji znovu najít. Ovládání hlasovým příkazem. Nemusíte pro svůj program přepínat mezi různými aplikacemi a hledat.
ZnačkaGoogle #ad
VýrobceGoogle #ad
Výška1.16
Délka11.18
Hmotnost0.24
Šířka3.9
Číslo díluGA01919-DE
ModelkaGA01919-DE
Záruka2 roky výrobce

10. Google

#ad

Chromecast s Google TV 4K přináší zábavu prostřednictvím hlasového vyhledávání na TV. Streamuj filmy, seriály nebo Netflix v kvalitě až 4K HDR. Jednoduché nastavení

#ad
Google #ad - Pokud při hledání google objevíš zajímavé seriály nebo napínavé filmy, můžeš si je uložit do svého seznamu záložek a později je snadněji znovu najít. Vodní obrazovka ti ukáže filmy a seriály ode všech poskytovatelů streamingu na jednom místě.

Více než 400 000 filmů a seriálů a miliony hudebních skladeb dostupných prostřednictvím oblíbených poskytovatelů streamování. Rychlé streamování a křišťálově čistý obraz se zářivými barvami HDR a kvalitou až 4K. Obsahy pro pozdější uložení. Doporučení pouze pro tebe. Streamování bez hranic. Dné přepínání, jednoduché streamování. Stiskni tlačítko google assistant na dálkovém ovládání a nech vyhledat určité skladby nebo vybírej podle nálady, co si mám prohlédnout?“český jazyk nelze zaručit Pomocí dálkového ovládání můžeš regulovat hlasitost, měnit vstupní zdroj, umělce nebo jiných kritérií.

Ekni jednoduše: „hej google, žánru, přehrávat hudbu nebo přijímat odpovědi přímo na displeji. Dálkové ovládání nemáš po ruce? přes další reproduktory a displeje google assistant můžeš televizi ovládat hlasovým příkazem. Ovládání hlasovým příkazem. Neomezená zábava.
ZnačkaGoogle #ad
VýrobceGoogle #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.24
Šířka0
Číslo dílusa-foxx-152
Modelkasa-foxx-152
Záruka2 roky výrobce